KONST / Litografier / Färglitografi 14688096
nr 1468 8096
Färglitografi
Curman. Signerad, numrerad 239/320. Färglitografi, bildmått: 27x20, yttermått inklusive ram: 48x32 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
350 kr
tisdag 24 maj 2022
kl 18:20:54
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr